Zloději, buďte na pozoru!

http://www.technorol.eu/rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety http://www.technorol.eu/Rolety

Určitě myslíte na co nejdůkladnější zabezpečení vašeho rodinného domu či bytu. Při procházení možností různých bezpečnostních prvků, by vás mohly zaujmout i předokennírolety nebo žaluzie. Toto zařízení zajišťuje dům proti vloupání díky jedné důmyslné vychytávce. Nalézá se na něm totiž zpětná brzda, která zabraňuje zloději či jiné nepovolané osobě násilnému vytažení.

10737118-6032759295654-94646912-n.png

Co všechno dokáží

Ano, zpětná brzda je bezvadná vychytávka, ovšem výrobci rolet zachází mnohem dále a nabízí další vymoženost, která je neméně zajímavá. Vymysleli totiž, že kdykoliv během dne nebo v noci, když jste mimo váš domov, simulovat na základě naprogramovaného pohybu tohoto zařízení vaši přítomnost uvnitř objektu. A to se vždy vyplatí, protože spoustu lidí si pak něco podniknout netroufne!

Zloději, buďte na pozoru!
Ohodnoťte příspěvek
Breberky - modern
</div>

<div class=